Bieži uzdotie jautājumi
Par Kuponi24.lv

Kā darbojas Kuponi24.lv?

Katru dienu Kuponi24.lv apkopo un sistematizē informāciju par aktuālām akcijām no labākajām kolektīvās iepirkšanās vietnēm Latvijā. Kuponi24.lv galvenais mērķis – palīdzēt atrast Jums noderīgas kuponu akcijas un atlaižu piedāvājumus!

Vēlos pieteikties Kuponi24.lv jaunumu saņemšanai.

Lai regulāri saņemtu informāciju par aktuāliem piedāvājumiem, Jums ir jāreģistrējas Kuponi24.lv. Jūs varat izvēlēties jaunumu saņemšanas biežumu un laiku, ka arī atlasīt sev tīkamākos piedāvājumus, izmantojot kategoriju filtru.

Kā pievienot kolektīvās iepirkšanās vietni Kuponi24.lv?

Lai kļūtu par Kuponi24.lv partneri, aizpildiet vienkāršu reģistrācijas formu portāla sadaļā Partneriem.

Kā pievienot atlaižu piedāvājumu Kuponi24.lv?

Kuponi24.lv apkopo informāciju no kolektīvās iepirkšanās vietnēm. Ja Jūs vēlaties piedāvāt atlaides precei vai pakalpojumam, sazinieties ar kādu no mūsu partneriem (sk. portāla sadaļu Partneri).

Kā attiekties no Kuponi24.lv jaunumu saņemšanas?

Jūs varat atteikties no jaunumu saņemšanas lietotāja profila sadaļā „Jaunumu uzstādījumi”, kā arī uzspiežot uz linku „Atteikties” informatīvās vēstules beigās.

Iegaumējiet!

Kuponi24.lv nepieprasa no lietotājiem finansu informāciju, nepārdot kuponus, nepieņem maksājumus un neveic nekādas finansu operācijas, kurām būtu nepieciešami lietotāju dati. Lai pasargātu sevi no noziedznieku piekļūšanas Jūsu datiem, lūdzu informējiet Kuponi24.lv par datu pieprasīšanas gadījumiem un viltus vēstulēm.

Par atlaižu kuponiem

Kā iegādāties kuponu?

Lai veiktu pirkumu, nospiediet pogu „Pirkt”. Atcerieties, ka kuponus Jūs iegādājaties noteiktajā kolektīvās iepirkšanās vietnē internetā, tādēļ pirkuma apmaksas un piegādes nosacījumi var atšķirties.

Kā izmantot kuponus?

Pēc apmaksas veikšanas un kupona saņemšanas, izdrukājiet kuponu un apmainiet to pret preci vai pakalpojumu. Pievērsiet uzmanību kupona derīguma termiņam.

Kā pievienot kuponu Favorītiem?

Lai pievienotu kuponu Favorītiem, nospiediet "Pievienot Favorītiem" vai uzklikšķiniet uz zvaigznītes simbolu piedāvājuma logā.

Kā aktivizēt atgādinājumus?

Ja vēlaties saņemt atgādinājumu par noteiktas akcijas tuvošanos beigām, nospiediet „Atgādināt” vai uzklikšķiniet uz pulksteņa simbolu piedāvājuma logā.

Nopirku kuponu, bet to nesaņēmu.

Kuponi24.lv apkopo informāciju no kolektīvās iepirkšanās vietnēm, taču kupona iegāde notiek noteiktajā kuponu veikalā. Lūdzu, izlasiet kupona iegādes nosacījumus, jo dažādos kuponu veikalos tie ir atšķirīgi, un sazinieties ar kolektīvās iepirkšanās vietni, kurā attiecīgais kupons tika iegādāts.

Vai es varu apmainīt vai atgriezt nopirkto kuponu?

Kuponi24.lv apkopo informāciju no kolektīvās iepirkšanās vietnēm. Ja Jūs vēlaties apmainīt vai atgriezt kuponu, lūdzam sazināties ar kolektīvās iepirkšanās vietni, kurā attiecīgais kupons tika iegādāts.

Nopirku un saņēmu kuponu, bet pakalpojumu nesaņēmu. Kuponu veikals atsakās atgriezt naudu vai izskaidrot situāciju.

Rakstiet mums, ja ir radusies šāda vai līdzīga situācija, lai varam kontrolēt Kuponi24.lv partneru servisa kvalitāti un nodrošināt lietotājus ar uzticamiem piedāvājumiem. Atcerieties, Kuponi24.lv apkopo informāciju no kolektīvās iepirkšanās vietnēm un neatbild par partneru sniegto informāciju un servisa kvalitāti.

Netīšām izdzēsu kuponu. Vai varu saņemt kuponu atkārtoti?

Kuponi24.lv apkopo informāciju no kolektīvās iepirkšanās vietnēm. Ja Jūs vēlaties saņemt kuponu atkārtoti, lūdzam sazināties ar kolektīvās iepirkšanās vietni, kurā attiecīgais kupons tika iegādāts.

Nospiežot „Pirkt”, izrādās, ka akcija jau ir beigusies.

Kuponi24.lv apkopo informāciju no kolektīvās iepirkšanās vietnēm, taču kupona iegāde notiek noteiktajā kuponu veikalā. Kuponi24.lv neuzņemas nekādas saistības un neatbild par partneru sniegto informāciju un servisa kvalitāti.

Par reģistrāciju

Kāpēc jāreģistrējas Kuponi24.lv?

Reģistrējoties Kuponi24.lv, Jūs bez maksas saņemsiet papildus pakalpojumus – pirmais uzzināsiet par Jūsu interesēm un vajadzībām atbilstošiem piedāvājumiem, pārvaldīsiet labākos piedāvājumus, izmantojot atgādinājumus un favorītu rīkus, kā arī varēsiet iepriecināt draugus ar izdevīgiem piedāvājumiem!

Vai varu pieslēgties Kuponi24.lv, izmantojot jau esošu profilu sociālajos tīklos?

Jā, Jūs varat pieslēgties Kuponi24.lv, izmantojot savu profilu kādā no sociālajiem tīkliem. Kuponi24.lv sākumlapā izvēlieties attiecīgā sociālā tīkla apzīmējumu (draugiem, facebook, twitter vai citu) un veiciet autorizāciju.

Pēc reģistrēšanās nevaru ieiet savā profilā.

Reģistrējoties Kuponi24.lv, uz Jūsu e-pastu tiek nosūtīta apstiprinājuma vēstule. Lietotāja profils tiek aktivizēts tikai pēc reģistrācijas apstiprinājuma saņemšanas. Gadījumā, ja Jūs nesaņēmāt apstiprinājuma vēstuli, pārbaudiet reģistrācijas laikā norādīto e-pasta adresi, kā arī pastkastītes SPAM-mapes saturu.

Kā tiek izmantoti reģistrācijas laikā norādītie dati?

Reģistrācijas laikā norādītie dati tiek izmantoti saziņai ar lietotāju (reģistrācijas apstiprinājumu un profila uzstādījumu vēstuļu, kā arī jaunumu sūtīšanai). Kuponi24.ls garantē personīgo datu konfidencialitāti.

Par profila uzstādījumiem

Pieteicos jaunumu saņemšanai, bet tos nesaņemu.

Reģistrējoties, lietotāji automātiski piekrīt Kuponi24.lv jaunumu saņemšanai. Ja lietotāja profila sadaļā „Jaunumu uzstādījumi” esat pieteicies jaunumu saņemšanai, taču tos nesaņemat, pārbaudiet pastkastītes SPAM-mapes saturu un noņemiet iezīmi SPAM no mēstulēs nonākušām Kuponi24.lv vēstulēm.

Aizmirsu paroli.

Lai atjaunotu paroli, klikšķiniet uz „Aizmirsāt paroli?” un ievadiet e-pastu pieprasījuma logā. Jaunā parole tiks nosūtīta uz Jūsu e-pastu. Lūdzu, norādiet e-pastu, kuru izmantojāt reģistrējoties Kuponi24.lv.

Ko nozīmē galvenais profils?

Galvenais profils ir nepieciešams, ja lietotājam ir profili vairākos sociālajos tīklos. Izvēloties galveno profilu, lietotājs nosaka, kurš no sociālo tīklu profiliem tiks izmantots Kuponi24.lv. Galveno profilu var izvēlēties sadaļā „Profils”. Turpat var atslēgt neaktīvos profilus.

Izvēlnē neparādās pilsēta, kurā dzīvoju.

Iespējams, šobrīd Jūsu pilsētā netiek piedāvātas atlaižu kuponu akcijas. Sekojiet informācijai mūsu jaunumos un Jūs nepalaidīsies garām nevienu svarīgu notikumu Latvijas pilsētās.

Ja neatradāt atbildi uz Jūsu jautājumu, rakstiet mums.