WOW TRAVEL: ceļojums uz Turciju - lidojums + atpūta 5* viesnīcā + brokastis, vakariņas + ekskursija uz Pamukali – 52%
Cena
245.00
Atlaide:
52%
Vērtība:
513.00
Jūs ietaupāt:
268.00
Palika:

 • Piedāvājumu vari izmantot no 06.02.2013. līdz 28.02.2013.

 • Izmanto iespēju - izbaudi pilnvērtīguatpūtu un izklaidi Turcijā tikai par Ls 245 (standarta cena – Ls 513)!
 • Ja Tev ir ērtāk apmaksāt ceļojumu, norēķinoties skaidrā naudā, maksājumu vari veikt Citylife birojā, Elizabetes ielā 20, Rīgā, iepriekš piesakot savu apmeklējumu pa tālruni +371 29666555.
 • Iegādājoties City karti, varēsi izvēlēties ceļojuma laiku:
 • 11.04.-18.04.2013. = Ls 245 (parasti Ls 513)
 • 18.04.-25.04.2013. = Ls 260 (parasti Ls 530)
 • Tūrisma paketē ietilpst:
 • - Lidojums Rīga-Antālija-Rīga,
 • - Transfērs no lidostas uz viesnīcu un atpakaļ,
 • - 6 naktis pieczvaigžņuviesnīcā Jasmine Beach Resort vai citā līdzvērtīgas vai augstākas kategorijas viesnīcā (divvietīgā numuriņā),
 • - 1 nakts četrzvaigžņu viesnīcā Pamukalē (divvietīgā numuriņā),
 • - Bagātīgas brokastis un vakariņas (tradicionālā turku un Eiropas virtuve; zviedru galds - All you can eat buffet),
 • - 2 dienu ekskursija unikālajā dabas objektā Pamukalē,
 • - 1 dienas ekskursija pa Antāliju.
 • Dodoties šajā brīnišķajā ceļojumā kopā ar otro pusīti, jūs ietaupāt veselus Ls 536!
 • Ja ceļojumā dodies viens, jāveic piemaksa (EUR 99) par apmešanos vienvietīgā numuriņā.
 • Par iepriekšējo braucienu dalībnieku pieredzi vari uzzināt ŠEIT!
 • Pavasaris ir brīnišķīgs laiks Turcijas apmeklējumam - laiks nav pārlieku karsts (ap 20oC) un arī tūristu nav pārāk daudz, tāpēc varēsi netraucēti baudīt ziedošo pavasari maigajā Vidusjūras klimatā.
 • Tu vari iegādāties neierobežotu City karšu skaitu.
 • Lai reģistrētos ceļojumam, pēc City kartes iegādes dodies uz Wow Travel reģistrācijas mājas lapu (latviešu valodā), norādi izvēlētos datumus, kā arī ievadi City kartes numuru un PIN kodu.

Ceļojuma programma:
1. diena:
Vakarā izlidošana no Rīgas uz Antāliju. Ierašanās Antālijā, kur lidostā ceļotājus gaidīs gids un transfērs uz viesnīcu. 
2. diena:
Pēc brokastīm informācijas stunda ar bezmaksas kokteili. Pieredzējušais gids pastāstīs par vietējo sadzīvi, ceļojuma programmu, ekskursijām, kā arī par brīvā laika pavadīšanas iespējām. Brīvais laiks. Vakariņas tiks pasniegtas viesnīcas restorānā.


3. diena:
Pēc brokastīm, aptuveni plkst. 8.00, došanās uz Pamukali. Aizraujošs brauciens ar autobusu pār Torosa kalniem. Pa ceļam uz Pamukali plānots apmeklēt rotu un ādas izstrādājumu centru, kur būs iespējams iegādāties suvenīrus radiem un draugiem. Ierašanās Hierapolisā/Pamukalē. Pēc nelielas maltītes – iepazīšanās ar seno Hierapolisu un pasaulslaveno dabas objektu Pamukalē. Vakariņas un nakšņošana Pamukales tuvumā.


4. diena:
Pēc brokastīm – došanās uz Torosa kalniem, kur atrodas autentisko paklāju gatavošanas centrs, tajā būs iespējams vērot, kā top slavenie turku paklāji. Pēc pusdienām un atpūtas (aptuveni plkst. 17.00) – brauciens atpakaļ uz viesnīcu. Pa ceļam uz viesnīcu plānots apmeklēt juvelierizstrādājumu veikalu. Vakariņas viesnīcā.
5. diena:
Pēc brokastīm – iepazīšanās ar Antāliju – visnozīmīgāko Turcijas pilsētu Vidusjūras krastā. Antālijas vārtu apskate – tie 130. gadā tika uzcelti pēc imperatora Adriana pavēles. Turku tirgus apmeklējums, kur būs iespēja iegādāties Austrumu garšvielas un pakaulēties ar tirgoņiem. Atgriešanās viesnīcā (aptuveni plkst. 17.00), vakariņas.
6. diena:
Brīvais laiks. Iespēja doties ekskursijā uz Alāniju (par papildu samaksu).
7. diena:
Brīvais laiks. Iespēja doties ekskursijā uz kūrortpilsētiņu Mangvati (par papildu samaksu).
8. diena:
Brokastis, izrakstīšanās no viesnīcas, transfērs uz lidostu, lidojums uz Rīgu.

Lūdzam ņemt vērā, ka programma un ekskursiju secība var nedaudz mainīties.

Ar ceļojuma noteikumiem latviešu valodā var iepazīties ŠEIT. 


Ņem vērā: ► Lai izmantotu pakalpojumu, Tev būs nepieciešams uzrādīt City karti drukātā vai SMS formātā. Pievērs uzmanību arī City kartes derīguma termiņam.
► Ar šo City karti Tev ir nodrošināts ceļojums uz Turciju kopā ar tūrisma kompāniju WOW Travel Tevis izvēlētajā datumā - 11.04.-18.04.2013. vai 18.04.-25.04.2013.
► Lai reģistrētos ceļojumam, pēc City kartes iegādes dodies uz Wow Travel reģistrācijas mājas lapu (latviešu valodā), norādi izvēlētos datumus, kā arī ievadi City kartes numuru un PIN kodu. Reģistrāciju nepieciešams veikt līdz 28.02.2013.
► Uzreiz pēc reģistrēšanās tiks nosūtīts apstiprinājums uz e-pastu. Biļetes tiks nosūtītas aptuveni nedēļu pirms lidojuma.
► Ja ceļojumā dodies viens, jāveic piemaksa (EUR 99) par apmešanos vienvietīgā numuriņā.
► Lūdzam ņemt vērā, ka vakariņu cenā nav iekļauti dzērieni.
► Papildu izmaksas par ekskursijām, kas nav iekļautas braucienā - EUR 25 no personas.
► Braucienā uz Pamukali nav iekļautas pusdienas. Par tām var piemaksāt uz vietas (EUR 10/pers.).
► Maksa par ieeju Pamukalē - EUR 10/pers. Maksa par peldi Kleopatras baseinā - EUR 15/pers.
► Ekskursijas notiek krievu vai angļu valodā – sev piemēroto valodu norādi, reģistrējoties braucienam.
► Ierodoties viesnīcā, notiks informatīva tikšanās ar WOW uzņēmuma pārstāvi, kurš informēs par brauciena detaļām. Pārstāvis runās angļu un krievu valodā. Pie šī paša pārstāvja būs iespējams griezties ar jautājumiem vai organizēt un apmaksāt ekskursijas un All inclusive paketi.
► Par All inclusive paketi var maksāt uz vietas viesnīcā pie WOW Travel pārstāvja (min. 3 dienas - EUR 60).
► Gadījumā, ja nevēlies piedalīties ekskursijā pa Pamukali, nepieciešams veikt papildu iemaksu EUR 70 apmērā par personu, jo palikšana viesnīcā izmaksā vairāk nekā ekskursija.
► Bērniem līdz 2 gadu vecumam nav jāiegādājas City karte. Papildu samaksa par bērnu līdz 2 gadu vecumam – EUR 49. Lūdzam pievērst uzmanību tam, ka programmā ietilpst divu dienu ekskursija Pamukalē, kas, iespējams, nav piemērota ģimenēm ar maziem bērniem.
► Ceļotājiem sākot no 2 gadu vecuma (kā arī trešajam pieaugušajam, kas paliek numuriņā), spēkā ir šeit minētais cenu piedāvājums.
► Reģistrējoties WOW Travel mājas lapā, komentāru ailē ieraksti līdzi ņemto bērnu vārdus un vecumu. Ja numuriņā paliek trešais pieaugušais, ir jāieraksta tikai viņa vārds.
► Vienā numuriņā iespējams izvietot līdz 3 cilvēkiem.
► Ja ceļojat lielākā kompānijā un vēlaties dzīvot blakus numuriņos, lūdzu, informējiet par to viesnīcas administratoru, kad tiek izdalītas numuriņu atslēgas.
► Ceļojumu rīko Vācijas tūrisma kompānija WOW Travel (apdrošinātājs Zurich Insurance Group, apdrošināšanas numurs Z – 8690INSO1643). WOW Travel ir vairāk nekā 20 gadu pieredze čārterreisu organizēšanā. Kompānijas pakalpojumus ik gadu izmanto vairāk nekā 100 000 klientu.
► Lūdzam ņemt vērā, ka atteikuma tiesības izmantot nav iespējams, pamatojoties uz ministru kabineta noteikumu Nr. 207 “Noteikumi par distances līgumu”(Izdoti saskaņā ar Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 10.panta ceturto daļu ) 15.1. punktu.
► Lai dotos ceļojumā, Tev būs nepieciešama ceļošanai derīga pase, kas izdota pēc 2002. gada 30. jūnija un derīga vismaz 3 mēnešus pēc atgriešanās no ceļojuma.
► Bērniem līdz 18 gadu vecumam vajadzīga arī dzimšanas apliecība un notariāli apstiprināta pilnvara, ja bērns braucienā dodas bez vecākiem.
► City karte paredzēta vienam cilvēkam.
► City kartes atlaide nesummējas ar citu akciju un karšu atlaidēm. City kartes derīguma termiņš - 28.02.13.

Informācija par piegādātāju

Jasmine Beach Resort 5* hotell Türkler Kasabası Fuğla Mevkii 07400, Türgi


info@wowtravel.de


WOW TRAVEL GmbH

HRB8308AGHAGEN

An der Silberkuhle 1, 58239 Schwerte, Germany

*Cena norādīta ar PVN

Partneris

CityLife.lv