Nosacījumi:

Iemācies svešvalodu pamatus jau 14 dienu laikā soli pa solim kopā ar TALK 2 TRAVEL svešvalodu iemaņu uzlabošanas programmu un brīvi komunicē ārzemēs! Izmantojot "Talk 2 Travel" svešvalodu iemaņu uzlabošanas metodi,  būs nepieciešams pavisam īss laiks, lai spētu komunicēt svešā valodā. Šajā īsajā periodā pārliecināsies par savām spējām apgūt līdz šim nesasniegto.

  • Kupons nodrošina vienas svešvalodas 25 tālmācības nodarbības vienai personai 4,95 Ls vērtībā.
  • Programmu ir iespējams apgūt 14 dienu laikā, bet lietot to varēsiet 3 mēnešus.
  • Programma dod iespēju apgūt pamata iemaņas vienā svešvalodā. Piedāvājumā - Angļu, Vācu, Krievu, Spāņu, Franču, Itāliešu, Portugāļu, Somu, Lietuviešu, Zviedru, Igauņu vai Poļu valoda.
  • Kuponu saņemsi uzreiz, bet izmantot varēsi pēc 3 darba dienām, kad tas būs aktivizēts Talk 2 Travel sistēmā.  Reģistrējies pakalpojuma saņemšanai šeit
  • Apmācībās iekļauts:
- Pareiza vārdu izruna. Audio materiāls palīdz pareizi iemācīties katra vārda izrunu. - Vizuālais materiāls. Katra vārda un teikuma vizuālā ilustrācija palīdz tos atcerēties vēl labāk. - Teikumu veidošanas principi. Programmas lielākā vērtība ir īsu teikumu veidošanas paraugi. - Rakstības apguve. Programmā ir iekļauta vārdu rakstības apguve un pārbaude. - Progresa statistika. Katras nodarbības rezultāti tiek piefiksēti. Sasniegumu atspoguļojums palīdz labāk apgūt materiālu.
  • Piedāvājums spēkā no 2012. gada 28. jūnija līdz 28. jūlijam

Kronvalda bulvāris 10-20

Tālr.: 28775008

www.talk2travel.com

info@talk2travel.com

Informācija par uzņēmumu: “Talk 2 Travel” ir dibināta ar nolūku palīdzēt cilvēkiem uzlabot viņu spējas komunicēt svešā vidē. Pamatojoties uz vairāku gadu pētījumiem un sadarbojoties ar vadošajiem Eiropas filologiem, svešvalodu un izglītības speciālistiem, SIA “Talk 2 Travel” ir izstrādājusi universālu svešvalodu apguves programmu. Programma ir balstīta uz Small Step Theory, kura saka: "Arī ar maziem soļiem var sasniegt mērķi. Ja zini pareizo ceļu, to ir iespējams izdarīt viegli un ātri."   Ilgstošu un plašu pētījumu rezultātā ir noskaidrots, ka minimālais nepieciešamo vārdu daudzums, lai izdzīvotu svešā vidē, nepārsniedz 100 vienības. Viss ir atkarīgs no tā, vai esat apguvuši pareizos vārdus un veidu kā tos lietot.   Šī ir pilnīgi jauna svešvalodu apguves programma, kuras pamatā ir vienkārša, bet ģeniāla metode. Šī programma ir piemērota ikvienam lietotājam. Tā ir radusies vērojot mazu bērnu komunikāciju ar pieaugušajiem vai savā starpā.   Cilvēks spēj izskaidrot apkārtējiem visas savas būtiskākās vēlmes ar pavisam nelielu vārdu krājumu. Pastāv tikai viens nosacījums, ierobežotie resursi ir jāizmanto vienkārši un racionāli. Vēlamais ir sasniedzams, ja domā par galveno.   www.talk2travel.com

Partneris

Delfi.Deal