kuponi24.lv un to sadarbības partneri

Kā zināms, kuponi24.lv apvienoja informāciju no vairākām kolektīvās iepirkšanās vietnēmwww.1188.lv, www.diamondsky.lv, www.perkamkopa.lv, www.manaatlaide.lv, www.superakcijas.lv, www.prieks.lv, www.zizu.lv u.c.

Ir varbūt kāds, kurš līdz šim brīdim nezināja, ka populārajā uzziņu dienestā www.1188.lv ir pieejami atlaižu kuponi un citi īpašie piedāvājumi no 1188 sadarbības partneriem, piemēram, dažādiem restorāniem, picērijām, skaistumkopšanas procedūrām, sadzīves pakalpojumiem, atpūtas iespējām, juridiskajiem pakalpojumiem, tiesām, būvniecības un remonta pakalpojumiem, medicīniskajiem pakalpojumiem u.c.

Svarīgi noteikti ir pieminēt, ka 1188 kuponi var sasniegt pat 100% atlaidi vairākiem pirkumiem un pakalpojumiem, piemēram, pateicoties 1188 sadarbībai ar SIA “ArkbauerGroup”, līdz 2016. gada 5. oktobrim var iegūt 1 stundu garu bezmaksas IT konsultāciju vidējiem un lieliem uzņēmumiem. Tas nozīmē to, ka Tev nebūs jāaizņemas kāds no īstermiņa kredītiem, lai saņemtu šo konsultāciju.

Konsultācijā ietilpstWeb izstrāde, mājas lapu izstrāde, mobilo aplikāciju izstrāde, CRM integrācija, SMS pakalpojumu pieslēgšana, ERP sistēmu izveide u.c.

Kā zināms, kuponi24.lv apvienoja informāciju arī no portāla www.diamondsky.lv. “DiamondSky” izraisa interesi ikvienai sievietei, jo tur ir pieejama visdažādākā brenda bižutērija –gredzeni, aproces (rokassprādzes), auskari, kuloni, kaklarotas, brošas, bižutērijas komplekti un citi aksesuāri.

Iegādāties bižutērijas izstrādājumus “DiamondSky” var pavisam vienkārši, pateicoties lielam sortimentam.

Visi izstrādājumi no “DiamondSky” pārdodas ar numurētu piederības sertifikātu (AuthenticityTag), kas apstiprina izmantoto kristālu piederību.

Visa “DiamondSky” prece tiek iepakota divkāršā brenda iepakojumā ar kompānijas logotipu un tiek piegādāta ar aizsargmaisiņu 2 – 5 dienu laikā.

Lielu popularitāti sabiedrībā ir ieguvis kolektīvais iepirkšanās portāls www.perkamkopa.lv. “Pērkam Kopā” strādā ar mērķi parādīt, ka preces un pakalpojumus ir iespējams iegādāties ar ievērojamām atlaidēm, nezaudējot to kvalitāti. Labākos piedāvājumus no “Pērkam Kopā” var saņemt arī e-pastā.

Ja Tevi ir ieinteresējusi kāda prece vai pakalpojums no “Pērkam Kopā”, tad Tu par to samaksā. Darījums notiek, kad konkrētajā (noteiktajā) laikā sapulcējas pietiekami daudz pircēju, un Tu saņem kuponu un vari doties uz izvēlēto vietu.

Ja noteiktajā laikā nav sasniegts vajadzīgais pircēju skaits, Tu uzreiz saņem naudu atpakaļ.

Kuponi24.lv bija pieejamas arī preces un pakalpojumi no www.prieks.lv.Ieskatoties šajā mājas lapā, ikviens var aiziet uz kinoteātri, SPA salonu, restorānu, modes namu u.c. ar atlaidi līdz pat 90%.

“Prieks.lv” piedāvā atlaides visaktuālākajiem pakalpojumiem un precēm. Šeit būtiski ir minēt “Prieks.lv” piedāvātos ceļojumus un avio tūres. Piemēram, ja Tu plāno medusmēneša ceļojumu, tad varbūt ir vērts ieskatīties šajā portālā, jo “Prieks.lv” piedāvā pat ļoti lētus ceļojumus.

“Prieks.lv” mājas lapa ir paredzēta kvalitatīva un nedārga šopinga cienītājiem. Pateicoties klientu skaita pieaugumam, “Prieks.lv” komanda piesaista sadarboties arvien jaunas un jaunas kompānijas no dažādām sfērām.

Kuponi24.lv sadarbojās arī ar portālu www.zizu.lv. ZiZu darbība tika uzsākta 2011. gadā, un galvenokārt tas ir veltīts kolektīvajiem pirkumiem. Šajā portālā ir pieejamas atlaides līdz pat 90% visdažādākajām precēm un pakalpojumiem – SPA, ceļojumiem, ekskursijām, bāru un kafejnīcu ēdienkartēm, izklaides un klubu apmeklējumam (ja vēlies uzzināt kaut ko interesantu un aizraujošu par kādreizējiem Rīgas naktsklubiem, tad ieskaties “Casablanca” un “EdHardyClub”) u.c.

Katru dienu ZiZu portāla apmeklētāji iegādājas īpašos piedāvājumus, kuros ir iekļauta interesējošā prece vai pakalpojums, t.i., cilvēki iegādājās atlaižu kuponus vai kuponus, kas dod tiesības uz atlaidi.

Iegādāto kuponu ikviens var dāvināt arī savam draugam (izdrukātā veidā; saglabājot to PDF formātā un nosūtot uz drauga e-pastu).

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *