Kuponi – labs veids, kā lētāk iegādāties skaistumkopšanas preces vai apmeklēt skaistumkopšanas procedūras

Ikviena sieviete savas dzīves laikā kaut vienu reizi vēlas apmeklēt kosmetologu, SPA, masāžas, manikīru, pedikīru u.c., toties reizēm šīs jaukās procedūras apmeklēšanu var aizkavēt naudas problēmas. Svarīgi ir piebilst, ka mūsdienās taču pastāv iespēja ātri un viegli aizņemties kādu no īstermiņa kredītiem, toties mūsdienās pastāv arī kuponi, ar kuriem vēlamā prece vai procedūra ir iegādājama par daudz lētāku naudu.

Nereti kolektīvās iepirkšanās portālos ir pieejama kategorija “Skaistumam”, kas piedāvā skaistumkopšanas līdzekļus gan sievietēm, gan vīriešiem.

Diezgan bieži dažādos kolektīvos iepirkšanās portālos tiek piedāvātas dažādas preces matiem – profesionālie matu šampūni, kondicionieri, matu viļņotāji, gofri, matu taisnotāji, elektriskās matu sukas, matu sprādzes u.c. matu kopšanas līdzekļi.

Toties, ja vēlies doties pie friziera, lai saveidotu, nokrāsotu, izbalinātu vai nogrieztu matus, tad ik pa laikam ieskaties portālos, kas piedāvā kuponus – varbūt vari atrast daudz lētāku friziera apmeklējumu.

Ikviena sieviete kaut vienu reizi dzīvē ir pelnījusi apmeklēt masāžu. Ja ieskatīsies pēc iespējas vairāk tādos portālos, kuri piedāvā visdažādākos kuponus, var gadīties, ka atradīsi masāžas salonu vai SPA, kas piedāvā procedūras par ievērojami zemām cenām, piemēram, šobrīd portālā www.perkamkopa.lv ir iespējams iegādāties enerģētisko Tibetas masāžu “KuNye” visam ķermenim, kura maksā tikai 18,49 eiro. Bez atlaides šī pati masāža izmaksā 45,00 eiro. Varbūt ir vērts iegādāties?

Bieži vien sievietēm un arī pat jaunietēm ir problēmas ar celulītu, tāpēc kolektīvajos iepirkšanās portālos tiek piedāvātas arīprocedūras celulīta un apaļumu mazināšanai, piemēram, “Prieks.lv” šobrīd var iegādāties salona “BeautyEmpire” apmeklējumu, kurā ietilpst ietīšana ar jūras aļģēm no Algologie + presoterapija + zābaki. Šis apmeklējums pagaidām izmaksā tikai 14,90 eiro.

Nereti pusaudža gados un jaunībā rodas problēmas ar nepatīkamām pumpām un pinnēm, tāpēc ikviens portāls, kas piedāvā kuponus, piedāvā arī lētāku kosmetologa pakalpojumu, piemēram, šobrīd pastāv iespēja “Pērkam Kopā” iegūt dziļo mehānisko sejas tīrīšanu + apstrādi ar ANNA LOTAN kosmētiku salonā “Orhideja”, kas atrodas Rīgā, Adulienas ielā 7. Sejas tīrīšana un apstrāde ar kosmētiku tiks veikta apmēram 1 stundu un 15 minūtes, un šī procedūra izmaksās 14,50 eiro. Bez atlaides šī procedūra maksā 25,61 eiro.

Ikviena sieviete zina, cik apnicīgi ir skūt, vaksēt kājas, tāpēc ir saloni, kas piedāvā bikini un kāju vaksāciju visā garumā. Šobrīd ir iespēja iegādāties kuponu www.zizu.lv, kas maksā tikai 10,00 eiro salona “Coretti” apmeklēšanai. Šajā kuponā ietilpst kāju vai bikini vaksācija visā garumā. Lūgums ņemt vērā, ka procedūru (pakalpojumu) sniedz tikai sievietēm.

Nozīmīgi ir ne tikai kosmetologa, manikīra, pedikīra, friziera un citu speciālistu apmeklējumi, bet arī līdzekļi, ar kādiem mājās tiek kopta sejas āda, mati un viss ķermenis, tāpēc ļoti bieži iepirkšanās portāli piedāvā iegādāties arī labus līdzekļus, piemēram, “Pērkam Kopā” var iegādāties “BDK Laboratory” organisko dūņu kosmētiku, kas kopj sejas ādu, matus un ķermeni. Šī kosmētika ir dabīga; tās sastāvā ir Baldones dūņas. Ja lietosi šo kosmētiku ikdienā, Tava āda iegūs intensīvu aizsardzību un mirdzumu.

Svarīgi ir piedomāt par sievietēm, kuras ir stāvoklī, tāpēc lieliska dāvanagrūtniecei būs masāža. Šobrīd pat ir iespējams iegādāties kuponu no www.zizu.lv, kurā ietilpst grūtnieču masāžas seanss Skaistuma un veselības centrā “SPA Debess”. Seansa ilgums ir 45 minūtes. Šobrīd šī masāža maksā 23 eiro.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *